تبليغات در قزوين باکس
البرزآگهي

قزوين باکس

لیزر موهای زائد

پوست ، مو ، تناسب اندام

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد 


 لیزر موهای زائد انتخاب تمام کسانی است که از شیو کردن به وسیله تیغ و ژیلت ، اپیلاسیون و ... خسته شده اند . لیزر موهای زائد بهترین و تنها روش از بین بردن دائمی موهای زائد بدن است .معرفی انواع دستگاه های لیزر موهای زائد :

انواع مختلفی از دستگاه های لیزر موهای زائد موجود است که عبارت اند از : الکساندرایت ، دایود ، اندیاگ و شبه لیزر ها  (آی پی ال) که هر کدام توسط شرکت های مختلفی تولید میشوند .


کدام لیزر را انتخاب کنیم ؟

لیزر مناسب برای هر فردی با توجه به پارامترهایی از جمله رنگ پوست و نوع مو توسط دکتر پوست و مو تعیین میگردد . با این حال لیزر الکساندرایت از پرقدرت ترین دستگاه های لیزر می باشد .مراقبت های قبل از لیزر موهای زائد :


- حفظ رطوبت پوست 

- عدم استفاده از سولاریوم و حمام آفتاب

- خودداری از هرگونه روشی که باعث کنده شدن مو از ریشه میشود . روش هایی نظیر اپیلاسیون ، بند انداختن و ...مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد :

- حتی الامکان از قرار گیری در معرض تابش آفتاب خودداری فرمایید . در مواقع لزوم حتما از کرم های ضد آفتاب استفاده نمایید .

- از نوع پوست شما خشک است،  از کرم های آب رسان و مرطب کننده در طول دوره درمان استفاده نمایید . زیرا پوست های خشک مستعد سوختگی با لیزر هستند .

- بعد از انجام لیزر و همچنین در طول دوره درمان خود میتوانید از کرم زینک اکساید استفاده نمایید . 


عوارض لیزر موهای زائد  :

عمق نفوذ لیزر موهای زائد در حدود 3 میلیمتر میباشد . و تنها قادر است فولیکول موهای زائد را درگیر کند لذا جای هیچ نگرانی ای در خصوص بی خطر بودن لیزر موهای زائد وجود ندارد .


مراکز معتبر بسیاری در خصوص لیزر مو در غرب ، شرق ، شمال و جنوب تهران وجود دارد . کلینیک پوست و مو ایران نوین یکی ازمعتبر ترین مراکز در سطح شهر تهران می باشد.موضوع :
برچسب ها : مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد,عوارض لیزر موهای زائد,لیزر مو در غرب,دکتر پوست و مو,

+ نوشته شده در 1397/9/20ساعت 13:45 توسط Hngmeh | تعداد بازديد :10 |

عناوين مطالب پربازدید
لیزر موهای زائد
عمل بینی