تبليغات در قزوين باکس
البرزآگهي

قزوين باکس

عمل بینی

پوست ، مو ، تناسب اندام

عمل بینی

عمل بینی 

عمل زیبایی بینی که رینوپلاستی نامیده میشود پرطرفدارترین عمل زیبایی می باشد . این عمل با وجود هزینه های بسیار بالا طرفداران زیادی در تمام رده های سنی دارد.

 

عمل زیبایی بینی که توسط متخصص جراحی پلاستیک و درکلینیک زیبایی صورت میگیرد ،  عملی بسیار پیچیده میباشد . چراکه نه تنها بایستی اشکالات ظاهری بینی برطرف شود بلکه باید بینی با سایر اجزای صورت نیز در تناسب باشد .

ملاک های زیبایی کاملا نسبی و بسته به هر مکان و زمانی متفاوت است . در ایران بینی های کشیده و حالت سر بالا نشانه ی زیبایی تلقی میشدند که امروزه اکثر عمل های زیبایی بینی به سمت طبیعی بودن انجام میشود

 

هزینه جراحی زیبایی بینی چقدر است ؟

هزینه این نوع جراحی نیز مانند اکثر جراحی ها و خدمات زیبایی به مواردی از جمله منطقه ، تخصص پزشک ، شهرت پزشک و همچنین نوع بینی بستگی دارد . هزینه این عمل در حال حاضر به طور میانگین 6 الی 10 میلیون تومان می باشد .

 

با توجه به بالا بودن هزینه عمل بینی و تقاضای بسیار زیاد آن ، مخصوصا میان جوانان و نوجوانان در برخی از کلینیک های زیبایی این جراحی به صورت اقساطی نیز انجام میشود .

 

عمل جراحی بینی تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی و یا سایر شرکت های بیمه ای قرار میگیرد ؟

برخی از متقاضیان عمل جراحی بینی دارای انحراف بینی و یا پلیپ میباشند . شرکت های بیمه ای هزینه های ناشی از درمان عمل بینی را تحت پوشش قرار میدهند . ولی جراحی زیبایی بینی و یا هر جراحی زیبایی دیگری شامل استفاده از بیمه نمیشود .

 

عمل زیبایی بینی چه عوارضی دارد؟ 

از شایع ترین عوارض جراحی بینی میتوان به تورم ، کبودی و خونریزی اشاره کرد . این علائم موقتی بوده و چند روز پس از جراحی بطور کامل رفع میشوند . مسئله دیگری که ممکن است پس از عمل بینی به وجود آید مشکل تنفسی است .

 

چگونه میتوان از شدت تورم بینی جلوگیری کرد و یا تورم بینی را کاهش داد؟

همانطور که گفتیم تورم و کبودی از مشکلات بسیار شایع پس از جراحی پلاستیک می باشد . این تورم که در نواحی زیر چشم ها و گونه ی افراد ایجاد میشود پس از مدت زمان کوتاهی ( چند روز ) برطرف میگردد . تورم دیگری نیز پس از عمل جراحی به وجود میآید که حاصل از تغییرات فرم بینی میباشد . این تور ثانویه معمولا چندماه تا حتی یکسال به طول می انجامد تا به طور کامل رفع شود .

به همین دلیل است که تا یکسال نمیتوان بطور قطع راجع به درصد موفقیت عمل بینی از نظر ظاهری پاسخ قطع داد . و همچنین هیچ عمل ترمیمی اصولی نیست که کمتر از بازه ی زمانی یک ساله انجام شود .

 

 

 

لازم به ذکر است که مشکل تنفسی پس از جراحی بینی عمومیت ندارد ، با انتخاب پزشک متخصص و با تجربه میتوان به آسانی از ایجاد چنین مشکلی جلوگیری نمود

برخی شنیده ها حاکی از آن است که افرادی برای پرداخت هزینه کمتر در مکان های نامناسبی نظیر مطب ها ، و توسط افراد غیر متخصص از جمله پزشکان عمومی مورد  جراحی قرار میگیرند . افرادی که در چنین وضعیتی زیر تیغ جراحی می روند باید خود را برای هرگونه پیشامدی اعم از ایجاد مشکلات تنفسی ، عدم حصول نتیجه دلخواه و حتی به هوش نیامدن پس از جراحی آماده کنند.

موضوع :
برچسب ها : کلینیک زیبایی,عمل بینی,

+ نوشته شده در 1397/9/20ساعت 10:12 توسط Hngmeh | تعداد بازديد :3 |

عناوين مطالب پربازدید
لیزر موهای زائد
عمل بینی